OBRONA W SPRAWACH KARNYCH

Nasza kancelaria specjalizuje się w obronie w sprawach karnych. Przestępczość zorganizowana, zabójstwa, przestępstwa narkotykowe, gospodarcze, wyłudzenia vatu, czy pospolite czyny bandyckie - w tego typu sprawach działamy skutecznie od wielu lat. Bogate doświadczenie z setek zakończonych z sukcesem procesów karnych powoduje, że wiemy co robimy. Potrafimy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Klient może oczekiwać częstego kontaktu, dużego zaangażowania w prowadzenie sprawy, profesjonalnego doradztwa i przede wszystkim doskonałej orientacji w sytuacji prawnej i dużych zdolności kreowania linii obrony. Pamiętajmy, że nie każdy adwokat to dobry obrońca. My o sobie możemy powiedzieć - jesteśmy doskonałą kancelarią karną.

REPREZENTACJA POKRZYWDZONYCH 

Z równym powodzeniem świadczymy usługi dla pokrzywdzonych przestępstwami. Występowanie w nich prokuratora, jako rzecznika oskarżenia i pierwszoplanowego oskarżyciela często bywa niewystarczające. Wtedy udział adwokata jest wręcz konieczny, aby interesy pokrzywdzonego były w profesjonalny sposób dopilnowane. Nie zawsze chodzi o wysoki wymiar kary dla sprawcy, równie ważne bywa doprowadzenie do naprawienia szkody, zasądzenia odszkodowania czy zadośćuczynienia.

Pracę tą wykonujemy od lat i nasze doświadczenie jest jednym z bogatszych na rynku. Cechuje nas nie tylko profesjonalizm, ale też indywidualne i ludzkie podejście do klienta. Pomagamy ludziom w znalezieniu sprawiedliwości wszędzie tam gdzie zwykłemu człowiekowi trudno się odnaleźć.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I PROFESJONALIZM

Na rynku usług karnych jesteśmy od lat i zdążyliśmy wypracować własne strategie prowadzenia sprawy karnej. Zawsze posiadamy pełną wiedzę odnośnie stanu postępowania, komplet akt procesowych i uczestniczmy we wszystkich przesłuchaniach. Obrona aby była efektywna musi być aktywna, a występując w roli podejrzanego bądź oskarżonego często mamy ograniczone możliwości. Prokurator ma nad podejrzanym dużą przewagę i wtedy umiejętne korzystanie z przysługujących klientowi praw jest kluczowe dla późniejszego korzystnego wyroku. Zawsze dążymy do tego aby wymusić na organach państwa poszanowanie dla naszych praw. Drobiazgowa znajomość przepisów pozwala nam na to, aby rozmawiać z sędziami i prokuratorami tym samym językiem.

# adwokat Szczecin