ROZWODY

Rozwód to traumatyczne przeżycie, szczególnie dla dzieci. Trzeba zadbać o to, aby odbył się w miarę możliwości szybko i bezboleśnie.  Nasze doświadczenie zawodowe wskazuje, że ścieżka do takiego rozwodu, szczególnie gdy jesteście w konflikcie, potrafi być kręta. W takiej sytuacji osiągnięcie kompromisu jest bardzo trudne, a stres związany z wizytą w Sądzie powoduje, że często trudno sobie samemu poradzić. Nierzadko w takiej sprawie Sąd decyduje o kluczowych kwestiach dla wszego przyszłego życia, jak alimenty na dzieci czy kontakty z nimi. Warto przeprowadzić go z głową, tak aby nie okazało się, że przez waszą niewiedzę bądź zdenerwowanie podjęliście decyzję sprzeczną z waszym interesem. Do tego trzeba adwokata mądrego i doświadczonego w walce na sali sądowej. 

Nasze doświadczenie pomoże wam przejść przez to stresujące postępowanie najlepiej jak się da dla zachowania waszych interesów. Współpraca z nami to też wiedza na przyszłość - klient ma nie tylko zakończyć sprawę w sposób satysfakcjonujący, ale też posiąść wiedzę pozwalającą na zachowanie swoich praw w przyszłości. Duże zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta to nasza firmowa wizytówka.  

ALIMENTY, WŁADZA RODZICIELSKA I KONTAKTY

Jesteśmy równie skuteczni w pozostałych sprawach rodzinnych. Alimenty czy kontakty, władza rodzicielska czy ustalenie miejsca pobytu - w każdej z tych spraw otrzymasz od nas profesjonalną pomoc opartą o nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na salach sądowych. Z nami możesz być pewien, że przyjmowane przez nas rozwiązania są najlepsze dla Ciebie, Twoich dzieci i rodziny. Jesteśmy profesjonalistami, których potrzebujesz.

PODZIAŁ MAJĄTKU

Sprawami wyjątkowo skomplikowanymi są sprawy o podział majątku. Skutecznie pomożemy podzielić majątek małżeński, spadek czy inną współwłasność. Duży akcent kładziemy na postępownie przedsądowe próbując doprowadzić do rozwiązania bez angażowania w spór Sądu. Rozumiemy, że procesy są na tyle długie, iż trzeba wyczerpać wszystkie możliwości ugodowego zakończenia sporu. Gdy te się wyczerpią możecie liczyć na naszą dużą wiedzę na temat postępowań nieprocesowych o podział. Posiadamy doświadczenie w pracy z opiniami biegłych co najczęściej jest kluczowym aspektem procesu o podział współwłasności. Dzielimy skutecznie.

SPADKI I ZACHOWKI

Spadki, testamenty, zachowki - to sprawy, z którymi możemy Wam pomóc. Od lat zajmujemy się pomocą w postępowaniach spadkowych o skomplikowanych stanach faktycznych. 

# adwokat Szczecin